Tuğba Ekinci’nin Oy Toplamak İçin İlginç Seçim Vaadi: “Gece TV’de Kırmızı Noktalı Filmler!”

O Şimdi Asker şarkısıyla tanıdığımız Tuğba Ekinci, yaptığı paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Gündem konularını yakından takip eden Tuğba Ekinci, sosyal medyada yaptığı yorumlarıyla takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyor. İstanbul depremi hakkında söyledikleriyle dalga konusu olan Tuğba Ekinci, şimdi de seçimler için vaatte bulundu. Oy toplamak için söyledikleri ise resmen ağızları açık bıraktı!

O Şimdi Asker şarkısıyla akıllara kazınan ve daha sonrasında “Çılgın Kolej”, “Türk Lokumu” gibi dizilerde oynayan Tuğba Ekinci, son dönemde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarıyla gündem oluyor.

Kahramanmaraş’ta yaşanan büyük depremin ardından uzmanların İstanbul depremi konusundaki uyarılarına karşı kayıtsız kalmayan Tuğba Ekinci, konu özelinde kendine has bir yorum yapmıştı hatırlarsanız.

Ekinci’nin gündemine şimdi de seçim dönemi girdi. Politik konular ülke gündemini bir hayli meşgul ederken, Tuğba Ekinci de kendisine oy toplamak için ilginç çağrılarda bulundu.

Paylaşımında “Bana oyunuzu verin, parti kuruyorum” diyen Tuğba Ekinci’nin vaatleri görenlerin ağzını açık bıraktı.

“Bana oyunuzu verin. Parti kuruyorum. Hepinize söz RTÜK kalkacak. Gece 24.00’den sonra kırmızı noktalı filmler. (Başka türlü telefonları bırakmayacaksınız.)”

Takipçilerinden “saçmalama artık”, “hayal dünyandan çık” gibi yorumlar gelirken, çok fazla “filmlerde başrolde sen olursan oy veririm” yorumu da dikkatleri çekti.

Paylaşımın altına gelen hakaret dolu yorumlara ise hayranları tarafından “Sen dobrasın, seni çekemiyorlar” şeklinde destek mesajları geldi.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir