Otobüste Bir Kadına Bakarak Mastürbasyon Yapan Adamın Görüntüleri Mide Bulandırdı

‘@postmodeern’ adlı sayfadan paylaşılan skandal bir görüntü sosyal medyada infial yarattı. Bir adamın Ankara ODTÜ otobüsünde herkesin içinde bir kıza bakarak mastürbasyon yaptığı görüldü. Mide bulandıran anlar kısa sürede gündem oldu.

Ankara’da seferini yapan ODTÜ otobüsünde mide bulandıran anlar yaşandı. “@postmodeern” adlı sayfa tarafından paylaşılan video tepkilerin odağı oldu.

O an otobüste bulunan bir kişi, yanındaki kadına bakarak mastürbasyon yapan adamın iğrenç anlarını kameraya aldı.

Çekimi yapan kişi videoyu “Merhaba. Ankara ODTÜ otobüsünde mastürbasyon yapan bir adam vardı. Onlarca insanın gözü önünde, ben video çektim. Durakların birinde bindi bu adam ve yanında duran bir kıza bakarak dakikalarca mastürbasyon yaptı. Kenarda bir kız duruyordu, kendi halinde zaten okulun öğrencilerindendi. Bizle beraber binmişti otobüse, ilerleyen duraklarda okuldan çıktıktan sonra bu adam bindi, videonun sonlarına doğru adamın yüzünü çekebildim biraz, dikkat ederseniz eli cebinde değil pantolonunun içinde. Önünde oturan kız bir süre sonra rahatsız olup kalkıp yerini başka birine veriyor. YETER!” mesajıyla sayfaya gönderdi.

Daha sonra pantolonunun içerisindeki elini çıkarıp parmaklarını yaladığı görülen adam infial yarattı.

İşte o anlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir