Başına Geleceklerden Dilan Polat’ı Sorumlu Tutan Banu Parlak’ın İş Yerine Saldırının Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sosyal Medya Fenomeni Banu Parlak, ‘Başıma bir şey gelirse Dilan Polat ve Engin Polat’ sorumludur açıklamasında bulunmuş, ardından Banu Parlak’ın güzellik merkezine geçtiğimiz günlerde silahlı saldırı düzenlenmişti.

Söz konusu saldırıya dair yeni görüntüler ortaya çıktı!

Dilan-Engin Polat çiftiyle ilgili akılalmaz iddialar ortalıkta dolaşıyor son günlerde… Kara para aklama, vergi kaçırma ve tetikçi tutma gibi çok ciddi ithamlar var kendileriyle ilgili.

Eskiden sadece ‘görgüsüzlük’ olarak adlandırılan paylaşımlarıyla konuşulan çift, şu an paralarının kaynakları ve bir dizi illegal olaya karışmış olabilecekleri iddialarıyla gündeme geliyor.

Geçtiğimiz günlerde çiftin, Banu Parlak’ın da aralarında olduğu birkaç kişiyi vurdurtmak için tetikçi tuttukları iddia edilmişti.

Banu Parlak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla dikkat çekmişti hatta. Kendisinin beyanlarını da şöyle bırakayım ?

‘Dilan Polat’ın ve Engin Polat’ın beni vurdurmak için tetikçi tuttuğu iddiaları sürekli olarak gündemde, bunlar iddia değil. İddia bir var sayım olur, ortada bunu itiraf eden bir kişi var. Banu Parlak’ı ve Seyhan Soylu’yu vurmam için tetikçi olarak tutmak istediler beni diyen bir genç var ortada. ‘Sana ekmek yedirmeyeceğim’ diyorsun iş yerime sıkılıyor gece. Gece 01.45 sıkılıyor bir de 05.00’de sıkılıyor iş yerime. 6 el ateş ediliyor camlarım tuzla buz, ‘ekmek yedirmeyeceğim’ diyorsun ardından bu oluyor. İki tane kasklı genç bunu yapan, elbet bulunacak bunu buradan söylüyorum onlar bulunacak, nerenin delikanlılığı bu, kadına sıkmam kadına bile sıkamıyorsunuz boş dükkâna sıktırıyorsunuz.’

Geçtiğimiz günlerde ‘Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır’ diyen Banu Parlak’ın güzellik merkezine silahlı saldırı düzenlenmişti.

Söz konusu saldırıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Kasklı bir kişinin gelip, güzellik merkezine ateş ettiği görülüyor.

Bakalım bu işin sonu nereye varacak? Bekleyip görelim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir